Stadion SKS Start Łódż 24 wrzesień 2013 godzina 16.30

Skład Drużyny Startu:Kędzierski,Oleszczyk-Jatczak,Beck,Wiktorowicz,Olszowiec
                                                                             Marosik,Mirowski,Domagalski,Cichocki
                                                                            Jędrzejczak,Danecki,Majchrzak,Błaszczyk
                                                                            Wachowiak,Modrzejewski,Dawicki.

Widzów:40

Na stadionie Łódzkiego Startu kibice obejrzeli typowy mecz walki.Zawody piłkarskie pomiędzy drużynami Startu Łódz oraz Stali Głowno zawsze stały na dobrym poziomie oraz są bardzo emocjonujące.Z uzyskanego wyniku bardziej zadowolona powinna być drużyna gości ponieważ w ostatnich10 minutach meczu zawodnicy Startu nie wykorzystali trzech 100% sytuacji.        .
                                                  \\\\                                                                                                         Do remisu doprowadził w 58 minucie świetnym uderzeniem głową kapitan drużyny Startu Olek Beck.
Idealnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego popisał się Tomasz Wachowiak.W ostatniej minucie meczu bardzo dobrego poddania od Filipa Dawickiego nie wykorzystał Krystian Błaszczyk ,który znalazł się sam przed bramką Stali Głowno.Po tej akcji sędzia zakończył pojedynek przy wyniku 1:1.
Rewanż na wiosnę będzie bardzo interesujący!!!