środa, 23 października 2013

CZOŁÓWKA TABELI UCIEKA BAŁUCKIEJ DRUŻYNIE

21 wrzesień 2013 godzina 16.00
Stadion SKS START ŁÓDŻ

Trzy pierwsze minuty ustawiły przebieg całego spotkania w derbach łodzi pomiędzy Startem Łódż a Widzewem Łódż.Pierwsza minuta kontrowersyjny rzut karny 0:1 dla Widzewa,trzecia minuta pozostawiony bez opieki zawodnik widzewskiej drużyny 0:2.Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy po indywidualnej akcji kontaktowego gola zdobył Filip Dawicki.Po zdobyciu bramki zarysowała się przewaga młodych zawodników Startu Łódż ,która trwała do 45 minuty spotkania gdzie po błędach środka pola szybka akcja drużyny Widzewa doprowadziła do wyniku 1:3.W ostatnich minutach meczu rozmiary porażki zmniejszył ponownie Filip Dawicki ,który po szybkiej akcji ustalił wynik spotkania na 2:3 dla drużyny Widzewa.Niestety zabrakło już czasu na doprowadzenie do remisu.Teraz pozostały do zakończenia rundy jesiennej tylko trzy spotkania w których zawodnicy Startu muszą pokazać 100% możliwości i zaangażowania.Wierzą w to wierni kibice młodych zawodników Startu Łódz rocznika 2002 i młodsi.

SKS START ŁÓDŻ-RTS WIDZEW ŁÓDZ 2:3

Bramki : FILIP DAWICKI x 2