poniedziałek, 27 maja 2013

Po morderczej walce i dużym zaangażowaniu SKS Start Łódź wygrał z Włókniarzem Zgierz 4:1

Start rozpoczął w składzie:

W bramce: Tomek Kędzierski                          Pozostałymi zawodnikami byli:
Jakub Wiktorowicz                                        Michał Oleszczyk, Mateusz Jędrzejczak,Adrian Jatczak,Antoni Domagalski,
Olek Beck                                                   Krystian Błaszczyk,Wiktor Marosik,Adam Lewczuk,Marcin Parkasiwicz.
Wojciech Olszowiec
środkowym pomocnikiem był Bartek Cichocki
na lewej stronie ataku grał Michał Danecki
na prawej stronie ataku grał Szymon Majchrzak

Na samym początku piłkarze Włókniarza zaczęli natarczywie atakować ale dzięki naszej obronie ataki zostały odpierane.
Chwila nieuwagi i Start stracił bramkę.Na twarzach piłkarzy Startu pojawiła się rozpacz i smutek ale proszę Państwa
nasi mali piłkarze są znani z tego, że walczą zawsze do końca i umieją odrabiać straty.Znów Włókniarz w natarciu ale piękny
odbiór Bartka Cichockiego i zgranie do przodu w stronę Szymona Majchrzaka piłka odbita po nodze obrońcy Włókniarza i wychodzi
na rzut rożny. Piękna wrzutka,strzał głową Olka Becka ale centymetry obok bramki. Ostatnia akcja 1 połowy Bartek Cichocki
przeją piłkę od obrońcy przeciwnej drużyny i strzał po długim rogu i bramka. Następna akcja Startu Tomek Wachowiak przy
piłce strzał i gol.Start ciągle naciskał rywali Krystian Błaszczyk podaje do Tomka Wachowiaka ten znów strzela i mamy 3:1 dla
Startu.Emocje sięgały zenitu!! Włókniarz kontratakował piękne interwencje Tomka Kędzierskiego ratowały Start od utraty bramek.
Współpraca obrony doprowadzała do tego, że zagrożenie było mniejsze.FAUL na naszej drużynie do wolnego podchodzi Antoni
Domagalski i strzela bezbłędnie.Na trybunach rozbrzmiewają głosy kibiców ''mamy lidera hej Start Łódź mamy lidera mamy lidera hej
Start Łódź mamy lidera.'' Akcja ze strony piłkarzy ze Zgierza ale odbiera im piłkę Wojciech Olszowiec podaje do Olka Becka a ten do
Tomka Wachowiaka Tomek zaś do Wiktora Marosika który wszedł w trzeciej połowie Wiktor sam na sam ale przestrzelił.
Rozbrzmiewa ostatni gwizdek i koniec spotkania.

Bramki dla Startu zdobyli:  Bartek Cichocki , Tomek Wachowiak x2 , Antoni Domagalski