poniedziałek, 6 maja 2013

ZGIERZ ZDOBYTY ZWYCIĘSTWO STARTU ŁÓDŹ Z WŁÓKNIARZEM ZGIERZ 4:3

Jednak te dziesięć dni wstrząsnęło Bałutami.Na koniec serii meczów bałuckiej ekipy stanęła drużyna zgierskiego Włókniarza lidera rozgrywek do którego traciła drużyna z Łodzi sześć punktów.Jednym słowem mecz na szczycie lidera z wiceliderem rozgrywek.Po dramatycznym meczu trzecia kolejna wygrana z rzędu.Mecz stał na bardzo wysokim poziomie wręcz rewelacyjnie zagrała drużyna Startu Łódź wsparta kompletem kibiców którzy przyjechali za drużyną.Kibice zgierscy byli w   mniejszej ilości.
Mecz drużyna Startu rozpoczęła w linii defensywnej Tomek Kędzierski , Mikołaj Mirowski , Aleksander Beck oraz Wojciech Olszowiec w linii ofensywnej Szymon Majchrzak , Tomek Wachowiak oraz Bartek Cichocki.Początek należał do Włókniarza i to oni pierwsi strzelili bramkę.Mieli szanse na podwyższenie wyniku ale z linii bramkowej piłkę wybił rewelacyjnie Wojciech Olszowiec.Wyrównał Tomek Wachowiak po asyście Olka Becka.Chwila nieuwagi doprowadziła do wyniku 2:1 dla zgierzan.W przerwie na murawę weszli- na lewa obronę Adrian Jatczak środek Antek Domagalski prawa obrona Kuba Wiktorowicz w przodzie zagrali Michał Danecki , Krystian Błaszczyk oraz Adam Lewczuk.Takie ustawienie przez trenera Pawła Zawadzkiego doprowadziło do ogromnej przewagi Startu.Złe wybicie bramkarza gospodarzy przejął na dwunastym metrze nasz najmłodszy zawodnik Michał Danecki bez namysłu oddał strzał który doprowadził do remisu.Napór bałuckiej drużyny przyniósł w końcu bramkę na 2:3 w zamieszaniu podbramkowym najwięcej zimnej krwi zachował Adrian Jatczak strzelając obok bramkarza Włókniarza.I znów przytoczę ,że niewykorzystane sytuacje się mszczą atak środkiem pola wyjście sam na sam z Tomkiem Kędzierskim strzał remis.Tomek nie miał żadnych szans.Siedem minut do końca piłkę na połowie boiska przejmuje Michał Danecki pierwszym uderzeniem strzela mocno na bramkę Włókniarza 3:4 dla Startu.Gol uznano za bramką meczu.W ostatnich minutach zgierzanie starają się skrzydłami atakować lecz udane interwencje Mateusza Jędrzejczaka oraz Wiktora Marosika blokują ataki.Łódzki Start co rusz stwarza zagrożenie Sebastian Modrzejewski z  Krystianem Błaszczykiem nie dają spokoju obrońcą zgierzan.W końcu upragniona 60 minuta koniec meczu.Zasłużone zwycięstwo Startu Łódź.Znowu zabrzmiało gromkie dziękujemy dla zawodników oraz trenera walecznej drużyny,
Teraz Bzura Ozorków.Podziękowania dla Kacpra Wojewódki Który mocno dopingował swoich kolegów z drużyny.