ROZPOCZĘCIE RUNDY WIOSENNEJ SEZON 2013/2014
11 KOLEJKA
STADION GLKS DŁUTÓW 12 KWIETNIA 2014 GODZINA 11.00

GLKS DŁUTÓW-SKS START ŁÓDŻ 1:5
Bramki zdobyli:Filip Dawickix2, Krystian Błaszczyk,Tomasz Wachowiak oraz Adam Lewczuk.

Skład START ŁÓDŻ:Michał Oleszczyk,Radosław Paruszewski,Aleksander Beck,Wojciech Olszowiec,Adrian Jatczak,Antoni Domagalski,Mikołaj Mirowski,Tomasz Wachowiak,Mateusz Jędrzejczak,Krystian Błaszczyk,Bartłomiej Cichocki,Szymon Majchrzak,Michał Danecki,Filip Dawicki,Adam Lewczuk oraz Mikołaj Łukasik(debiut w meczu ligowym)

Widzów 40 (30-osobowa grupa kibiców Startu Łódż)

Wynik po pierwszej połowie można powiedzieć był dość zaskakujący czyli 0:0.Biorąc pod uwagę minimum pięć sytuacji 100 % drużyna gospodarzy schodziła zadowolona na przerwę po pierwszych trzydziestu minutach.Znów odezwał się brak skuteczności przy ogromnej przewadze drużyny Startu Łódż.Drużynie gospodarzy udało się czterokrotnie przekroczyć linię połowy boiska.Dopiero druga połowa obfitowała w zdobyte bramki oraz tradycyjnie w brak skuteczności.Obroniony rzut karny przez bramkarza GLKS kolejne sześć sytuacji 100 % muszą dać dużo do myślenia zawodnikom bałuckiej drużyny.Cieszą trzy punkty oraz bardzo efektowna gra łódzkiej drużyny lecz w kolejnych spotkaniach należy dołączyć jeszcze jedno słowo efektywna.Trzymamy kciuki!

Wyniki 11 kolejki
ŁKS ŁÓDŻ-ZAWISZA RZGÓW 4:2
KKS KOLUSZKI-STAL GŁOWNO 2:2
KOLEJARZ ŁÓDŻ-SPORT PERFECT 0:2
METALOWIEC-ORZEŁ ŁÓDŻ 5:0
WIDZEW ŁÓDŻ-pauza

Kolejny mecz ligowy drużyna Startu Łódż rocznik 2002 i młodsi rozegra na własnym stadionie 16 kwietnia 2014 o godzinie 17.00.Przeciwnikiem będzie drużyna Zawiszy Rzgów.