PORAŻKA STARTU ŁÓDŻ W DERBACH MIASTA WŁÓKNIARZY

19 KWIETNIA 2014 GODZINA 11.00
STADION ENERGETYK PARK NA ZDROWIU.

ŁKS ŁÓDŻ-SKS START ŁÓDŻ 3:0

Drużyna łódzkiego Startu rozpoczęła spotkanie z bardzo dużym zaangażowaniem i ambicją.Pierwsza połowa spotkania była rozgrywana na wyrównanym poziomie z lekka przewagą drużyny ŁKS.Zawodnicy bałuckiej drużyny którzy rozpoczęli mecz od pierwszej minuty zasługują na podziękowania oraz brawa za podjęcie walki z liderem rozgrywek.Przebieg spotkania mógłby mieć inne oblicze gdyby dopisało nam szczęście w 17 minucie,gdzie po świetnym dośrodkowaniu z prawej strony mocne uderzenie Szymona Majchrzaka obronił bramkarz ŁKS.W 20 minucie spotkania jedyna kontra gospodarzy doprowadziła do objęcia prowadzenia.Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 dla zawodników z Alei Unii.
W drugiej części spotkania zarysowała się zdecydowana przewaga gospodarzy.Część zawodników która rozpoczęła kolejne trzydzieści minut nie potrafiła należycie wejść w spotkanie.Na stojąco jeszcze nikt nie odrobił strat a tym bardziej nie wygrał spotkania.Konsekwencją tej"plażówki"była strata kolejnych dwóch bramek.Należy wyciągnąć bardzo szybko wnioski żeby nie popełnić podobnych błędów w kolejnym meczu.Walka o podium rozgrywek pomimo porażki trwa.

Widzów:około 80osób(kibiców Startu Łódż 40 wspaniale dopingujących Brawo)