11 Listopad 2013 godzina 11.30
Stadion KKS KOLUSZKI

KKS KOLUSZKI-SKS START ŁÓDŻ 1:1

Bramkę zdobył Krystian Błaszczyk.

W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2013/2014 drużyna łódzkiego Startu zremisowała 1:1 w meczu wyjazdowym z bardzo solidnym zespołem KKS Koluszki.Pierwsza  połowa spotkania była bardzo wyrównująca i trudno było wskazać dominujący zespół.Na wyróżnienie zasługuje tylko liczna grupa kibiców z Łodzi którzy bardzo głośnym dopingiem wspomagali swoich piłkarzy.Druga połowa spotkania pokazała że piłkarze Startu są tutaj głównymi aktorami.Zabrakło tylko szczęścia.Liczne oraz szybkie ataki skrzydłami Naszych zawodników siały postrach wśród formacji obronnej drużyny z Koluszek.Niestety brakowało skuteczności mając sześć 100%sytuacji oraz jedną 200% nie można było przechylić wyniku na korzyść drużyny z Bałut.Jedno jest pewne WIOSNA BĘDZIE DLA DRUŻYNY STARTU .LICZYMY NA TO.

Skład Drużyny:Tomasz Kędzierski,Aleksander Beck,Wojciech Olszowiec,Mikołaj Mirowski,Antoni Domagalski,Bartłomiej Cichocki,Filip Dawicki,Krystian Błaszczyk,Mateusz Jędrzejczak,Jakub Wiktorowicz,Sebastian Modrzejewski,Adam Lewczuk,Radosław Paruszewski,Tomasz Wachowiak,Michał Danecki,Adrian Jatczak

Brakowało kontuzjowanego bramkarza Michała Oleszczyka oraz napastnika Szymona Majchrzaka.