sobota, 27 kwietnia 2013

WALECZNE SERCA GLADIATORÓW BAŁUT BORUTA ZGIERZ POKONANA PRZEZ START ŁÓDŹ 2:5

photo 201304261266_zps4923c725.jpg Piątek godzina szesnasta z minutami piękna pogoda stadion zgierskiego Boruta liczni zgromadzona zgierska  publika rozgrzewają się zawodnicy obu drużyn oczywiście grupa kibiców łódzkiego Startu jak zawsze zorganizowana i głośna cóż więcej powiedzieć atmosfera typowa piłkarska .Im bliżej godziny siedemnastej tym ciśnienie coraz większe . Zawodnicy Startu bardzo skoncentrowani oraz zmotywowani-zaczyna być widoczne wśród tych młodych zawodników stare powodzenie jeden za wszystkich wszyscy za jednego.Aż w końcu zaczęło się.
Start Łódź rozpoczął w składzie- w bramce Tomek Kędzierski od lewej Wojciech Olszowiec z prawej Jakub Wiktorowicz środek obrony Aleksander Beck środek pomocy Bartłomiej Cichocki parę napastników tworzyli Tomasz Wachowiak oraz Szymon Majchrzak.
Pierwsza minuta spotkania Tomek Wachowiak przedarł się lewym skrzydłem ostry strzał broni bramkarz Boruty.Nie minęły dwie minuty z linii obrony szybkim rajdem Wojtek Olszowiec znalazł się na jedenastym metrze czysty strzał lecz znowu zgierzanie wychodzą obronną ręką.5 minuta Bartek Cichocki przyjmuje piłkę urywa się prawym skrzydłem dziesiąty metr strzał Start prowadzi 0:1.Kolejne minuty to akcja za akcją ,rajdy Tomka Wachowiaka , akcje Kuby Wiktorowicza sieja zamęt wśród zawodników Boruty. Olek Beck na środku obrony zatrzymuje groźne ataki napastników Boruty .10 minuta piłka odbija się od nierówności boiska zmyla naszą obronę napastnik wychodzi sam na san 1:1.Strata bramki zmobilizowała jeszcze bardziej zawodników .17 minuta meczu świetne przyjęci piłki przez Szymona Majchrzaka delikatne wyczekanie przeciwnika strzał mamy 1:2 dla bałuckiej drużyny.w 19 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego Bartka Cichockiego trafia w poprzeczkę.
 photo 201304261271_zps59c48fd5.jpg Po dwudziestu minutach na pole walki weszli Sebastian Modrzejewski Michał Danecki w linii napadu wysuniętego pomocnika grał Krystian Błaszczyk tyły zabezpieczali Adrian Jatczak oraz Mateusz Mati Jędrzejczak.Na pozycji libero pozostał Olek Beck.W bramce stanął przywitany brawami debiutant w naszej drużynie  Michał Oleszczyk.Napór zawodników Startu był bardzo duży 22 minuta mocny strzał Krystiana Błaszczyka za linii pola karnego broni bramkarz Boruty.32 minuta przyjęcie górnej piłki w środku pola przez Olka Becka przejście na prawa stronę trzydziesty metr strzał z trudem broni bramkarz zgierzan.Przychodzi 35 minuta rzut rożny-cztery wyrazy BYĆ JAK KAZIMIERZ DEYNA do rogu podchodzi najmłodszy zawodnik naszej drużyny(ur. 18.04.2004)Michał Danecki bezpośredni strzał dalszy górny róg bramki Start 3 Boruta 1.Rewelacja szał kibiców,36 minuta piękna akcja Startu Łódź podanie na czystą pozycję do piłki dochodzi kolejny debiutant w naszej drużynie Radek Paruszewski strzał obok bramki .Groźna sytuacja .Natychmiast akcja przeniosła się pod nasza bramkę silny strzał w 38 minucie z linii bramki wybija Olek Beck.40 minuta akcję rozpoczyna Wojciech Olszowiec mija dwóch zawodników podaje do Tomka Wachowiaka czysty strzał w światło bramki broni bramkarz Boruty.Mała dekoncentracja naszych zawodników w 48 minucie przyniosła stratę bramki 2:3. Natychmiast zareagował trener Paweł Zawadzki zmieniając ustawienie drużyny.Na prawym skrzydle pojawił się Wiktor Marosik ,który umiejętnie rozbijał ataki prawa stroną.51 minuta Michał Danecki przedarł się przez obronę Boruty i jedynym wyjściem był faul w polu karnym.Rzut karny. Bartek Cichocki przestrzela.Ta sytuacja pokazała że jest to wspaniała drużyna.Brawo zawodnicy Startu Łódź.Tak zachowują się prawdziwi koledzy z boiska.Nie minęły cztery minuty Sebastian Modrzejewski pole karne lob na bramkarzem czwarta bramka dla Startu. Ostania minuta meczu rzut wolny tuz za linia pola karnego podchodzi tomek Wachowiak piłka ląduje w siatce START ŁÓDŹ 5 BORUTA 2.Koniec meczu głośne dziękujemy z ust kibiców łódzkiej drużyny zakończyło te wspaniałe zawody.

Piłkarze dziękujemy za walkę i zaangażowanie.