wtorek, 24 czerwca 2014

MKS ZDUŃSKA WOLA CUP 2014-SREBRNY MEDAL

20 czerwca na obiektach PCSiR w Zduńskiej Woli odbył się bardzo silnie obsadzony Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej MKS CUP 2014 dla piłkarzy rocznika 2002 i młodsi.Do tak doborowego towarzystwa została zaproszona drużyna SKS Start Łódż,która pomimo znacznego osłabienia uplasowała się na drugim miejscu.
Przed samym turniejem kontuzji nabawił się kapitan zespołu Olek Beck,od dłuższego czasu kontuzję leczy Sebastian Modrzejewski z różnych przyczyn na turniej nie mogli dojechać czołowi nasi zawodnicy Szymon Majchrzak,.Mikołaj Łukasik,Mikołaj Mirowski oraz Radosław Paruszewski.Mecze turniejowe były rozgrywane systemem 8+1 w czasie dwa razy po 15 minut.Dwunastka naszych zawodników pokazała wielki charakter oraz maksymalne zaangażowanie w każdym meczu.Pierwszym przeciwnikiem była drużyna Concordia Piotrków Trybunalski którą po bramkach Filipa Dawickiegox3,Krystiana Błaszczyka oraz Michała Daneckiego pokonaliśmy 5:0.Kolejnym przeciwnikiem była młoda drużyna przedstawiciela ekstraklasy WKS Śląsk Wrocław ,którą zawodnicy Startu Łódż pokonali 4:1 po bramkach Krystiana Błaszczyka oraz Filipa Dawickiego x 3.Trzeci mecz to derby Łodzi UKS SMS-Start Łódż gdzie po bardzo zaciętym pojedynku padł bezbramkowy remis 0:0.W tym spotkaniu zawodnicy Startu Łódż mogą mówić o małym pechu ponieważ na cztery minuty przed końcem meczu po bardzo efektownej akcji i silnym strzale Adama Lewczuka piłka trafiła w słupek.Po tym meczu przyszło już zmęczenie,chociaż kolejny mecz z WKS Wieluń drużyna Startu wygrała 2:1 po bramkach Tomasza Wachowiaka oraz Adam Lewczuka to w ostatnim spotkaniu ulegliśmy drużynie gospodarzy MKS Zduńska Wola 0:1.Wielkie brawa dla drużyny SKS Start łódż rocznik 2002 i młodsi którzy wystąpili w następującym składzie:
Michał Oleszczyk(najlepszy bramkarz turnieju),Wojciech Olszowiec,Adrian Jatczak,Antoni Domagalski,Bartłomiej Cichocki,Krystian Błaszczyk,Adam Lewczuk,Filip Dawicki,Tomasz Wachowiak,Jakub Wiktorowicz,Mateusz Jędrzejczak oraz najmłodszy nasz zawodnik Michał Danecki.