wtorek, 31 grudnia 2013

TURNIEJ KKS KALISZ CUP
14-15 GRUDNIA 2013
HALA OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH W OPATÓWKU

Drużyna łódzkiego Startu została zaproszona na dwudniowy turniej piłki nożnej rocznika 2002 i młodsi organizowany przez KKS 1925 Włókniarz Kalisz.Zawody odbywały się w dniach 14/15 grudnia 2013 roku.Uczestnikami turnieju były zespoły z województw pomorskiego,wielkopolskiego,mazowieckiego,kujawsko-pomorskiego oraz łódzkiego.Mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym" w sobotę oraz rewanże w niedzielę.W pierwszym dniu turnieju drużyna Startu Łódż nie pokazała wszystkich swoich możliwości i na siedem spotkań wygrała tylko jedno co skutkowało zajęciem siódmego miejsca w pierwszym dniu zawodów.Drugi dzień turnieju pokazał charakter młodych zawodników Startu którzy podnieśli się po sobotniej porażce wygrywając cztery spotkania a trzy przegrywając.Dało to w niedzielę trzecie miejsce.Ostatecznie drużyna Startu Łódz zajęła szóste miejsce w końcowej klasyfikacji.Pod względem sportowym turniej bardzo dobry ,zajęte miejsce pozostawia mały niedosyt.Gratulacje dla organizatorów którzy przygotowali profesjonalnie cały przebieg zawodów.

SKŁAD DRUŻYNY STARTU ŁÓDŻ

Michał Oleszczyk,Radosław Paruszewski,Aleksander Beck-kapitan,Jakub Wiktorowicz,Mikołaj Mirowski,Antoni Domagalski,Bartłomiej Cichocki,Szymon Majchrzak,Filip Dawicki,Michał Danecki,Mateusz Jędrzejczak,Sebastian Modrzejewski,Adam Lewczuk,Krystian Błaszczyk,Tomasz Wachowiak,Adrian Jatczak

BARTEK CICHOCKI,SEBASTIAN MODRZEJEWSKI,KRYSTIAN BŁASZCZYK-1

Wielkie brawa dla kibiców młodych piłkarzy Startu Łódż którzy licznie przybyli oraz wspaniale dopingowali
przez cały turniej swoją drużynę.Jak zawsze START ŁÓDŻ ON TOUR.