środa, 11 czerwca 2014

BRĄZOWY MEDAL NA SMS CUP 2014

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SMS CUP 2014

Stadion SMS ŁÓDŻ ul.Milionowa 12 8 czerwca 2014

8 czerwca 2014 drużyna SKS Start Łódż została zaproszona na Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej SMS CUP 2014 dla rocznika 2002 i młodsi.W tym bardzo mocnym turnieju udział wzięło 12 drużyn z województw łódzkiego , mazowieckiego,śląskiego oraz kujawsko-pomorskiego.Drużyna łódzkiego Startu zaprezentowała się bardzo dobrze zajmując trzecie miejsce w całym turnieju oraz wypadła najlepiej z drużyn województwa łódzkiego.Drużyny zostały podzielone na dwie grupy A i B.

STAL GŁOWNO

Do fazy finałowej wchodziły trzy najlepsze drużyny z grup A i B które tworzyły grupę mistrzowską(wyniki spotkań eliminacyjnych drużyn które weszły do grupy mistrzowskiej były wliczane do końcowej klasyfikacji). Grupę  pocieszenia na takich samych zasadach tworzyły drużyny zajmujące miejsca 4-6.
Start Łódż zakwalifikował się do grupy mistrzowskiej uzyskują w grupie eliminacyjnej następujące wyniki:

6.SMS Łódż niebiescy

W grupie B pierwsze miejsce zajęła Stal Głowno przed GKS Bełchatów oraz ŁKS Łódż.

Start Łódż-ŁKS Łódż 1:0 Filip Dawicki

Najlepszym zawodnikiem drużyny Startu Łódż wybrano Szymona Majchrzaka.

12.SMS Łódż

Wielkie brawa dla całej drużyny SKS Start Łódż rocznik 2002 i młodsi którzy zaprezentowali się wyśmienicie pod względem sportowym oraz udowodnili że są wymagającym przeciwnikiem dla każdej drużyny z Polski.
SKŁAD-Michał Oleszczyk,Radosław Paruszewski,Jakub Wiktorowicz,Aleksander Beck(kapitan zespołu),Wojciech Olszowiec,Antoni Domagalski,Mateusz Jędrzejczak,Michał Danecki,Adam Lewczuk,Krystian Błaszczyk,Mikołaj Mirowski,Filip Dawicki,Szymon Majchrzak,Mikołaj Łukasik oraz Tomasz Wachowiak

RTS WIDZEW ŁÓDŻ - SKS START ŁÓDŻ 5:0

Zasłużone zwycięstwo Widzewa Łódż przy zbyt dużym rozmiarze porażki .Bałuckiej drużynie pozostaje walka o czwarte miejsce w lidze.Sytuacja z piątej minuty pierwszej połowy mogła zupełnie inaczej ustawić przebieg tego spotkania.Została zmarnowana idealna sytuacja bramkowa gdzie po rykoszecie widzewskiej drużyny piłka zmierzała do pustej bramki .Moment niezdecydowania pomocnika bałuckiej drużyny spowodował że piłka nie znalazła się w siatce.W siedemnastej minucie spotkania kuriozalna bramka dla Widzewa i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.W drugiej połowie złe zmiany oraz indywidualne błędy spowodowały to że całe spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0.

Drodzy zawodnicy jedna z wielu prawd piłkarskich
"PŁACZ NA TRENINGU ŚMIEJ SIĘ PODCZAS MECZU"

piątek, 23 maja 2014

MECZ KONTROLNY PRZED SPOTKANIEM Z RTS WIDZEW ŁÓDŻ

22 Maj 2014 godzina 17.00
Stadion SKS START ŁÓDŻ UL.Św.Teresy 56/58

W upalne popołudnie na stadionie łódzkiego Startu został rozegrany mecz sparingowy pomiędzy drużynami SKS Start Łódz 2001 oraz SKS Start Łódż 2002.Zdecydowanie lepiej zaprezentował się zespół młodszego Startu pewnie wygrywając 3:8.

SKS START 2001-SKS START 2002 3:8

Bramki zdobyli-Szymon Majchrzak x 3 ; Adam Lewczuk x 3 ; Filip Dawicki x 2.

W kolejnej kolejce rozgrywek Klasy Górski D dojdzie do spotkania derbowego pomiędzy RTS WIDZEW ŁÓDŻ a drużyną SKS START ŁÓDŻ.Będzie to rewanż za porażkę bałuckiej drużyny w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014.Trzymamy kciuki za "Gladiatorów Bałut" i liczymy że zagrają z tak wielką ambicją i zaangażowaniem jak to było w poprzednich kolejkach i powiedzenie "Bałucki Charakter" stanie się ich charakterystycznym mottem.Tradycyjnie kibice bałuckiej drużyny stawią się w komplecie ażeby dopingować swoją drużynę oraz liczymy na pozostałych sympatyków Startu Łódż którzy pomogą zespołowi w tak ważnym spotkaniu.